UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Papież Wojtyła do ostatnich dni swojego życia , do ostatniej chwili ,służył ludziom , uczestniczył i prowadził mszę , a mógł zejść na emeryturę lub ,zrezygnować . To ,że Watykan jest skłamszony , każdy logik wie , ale czy Wojtyła musiał kryć różne afery , a no musiał ,bo tak kościół jak polityka to teatr ,spektakl, tylko tam nie ma prawdziwych aktorów ,a jest zorganizowana grupa Władzy ,hierarchia ,struktury ,haki ,grupki kopiące dołki pod swoimi . Uważam ,że Wojtyła Papież , reasumując zrobił więcej dobrego , bo uczestniczył w przemianach komunistyczno-demokracyjnych , żeby nie Watykańska Kamorra ,do teraz byśmy byli w minionym systemie . Zaś ,co do wiary to lepiej wierzyć niż nie wierzyć . Jedni w naukę wierzą, drudzy w Boga , inny w Buddę , ateista nie wierzy ,ale zazwyczaj ma hobby . Najgorzej , jest wtedy kiedy człowiek nie ma zajęcia , prowadzi to do destrukcji siebie i otoczenia wokół . Nie można też być ,ślepym i głuchym oczywiście potocznie , nie można zacietrzeźwionym w poglądach ,nadgorliwość ,przetrenowanie ,może prowadzić do nałogu ,a to już nie wiara ,czy hobby , nie nauka ,a choroba ,która można wyleczyć , ale trzeba bardzo tego chcieć , inaczej efektu nie będzie i leczenie się nie powiedzie .

KamieńKręguFilozoficznego