UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak czas na nawrócenie jest zawsze, ale łóżek na OIOMach za dużo nie ma, więc Ci co nawołują do łamania zakazów na ten OIOM nie powinni być przyjmowani....

:/

Anuluj