UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do roboty chodzicie, do sklepów po żarcie również, a do kościoła nie. Kogo wy się boicie? Choroby, a może szatana? Jak można w najważniejsze święta w roku nie pójść do kościoła? Panowie z budowy. Jeden toi toi, jedna umywalka, jeden kubek przy saturatorze z wodą i posiłek zjadany bark w bark w brudnym baraku wam nie przeszkadza? Zadzwońcie do odpowiednich służb i powiedzcie w jakich warunkach pracujecie. Postawcie się pracodawcy. A jutro do kościoła. Czas na nawrócenie jeszcze trwa.

funH2O