UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Polsce istnieje nadzwyczajna kasta ludzi, którzy mogą gwałcić, przyczyniać się do śmierci ludzi, ukrywać dowody, mataczyć, kłamać w żywe oczy, być sędziami we własnych sprawach, nie zgłaszać przestępstw i nawet w obliczu oczywistych dowodów włos im z głowy nie spada. To ludzie wyjęci spod prawa, przyzwoitości i norm społecznych. Nie, to nie są sędziowie to księża oraz biskupi i wszyscy funkcjonariusze kościoła katolickiego. Kościół zbudował sobie przez lata w Polsce państwo w państwie, Bizancjum i od dawna religia oraz moralność są dla kleru tylko zasłona dymną, żeby ukryć prawdziwy cel jego działań: walkę o pieniądze, władzę i wpływy. Tuszowanie pedofilii także temu służy: po pierwsze bezkarność księży wzmacnia w nich poczucie wyjątkowości instytucji do której należą (bo wiadomo, że firma ochroni ich w każdym przypadku i zatuszuje każde przestępstwo), po drugie ukrywanie pedofilii pomaga zachować (tak sobie przynajmniej wyobrażają biskupi)dobry wizerunek kościoła, niezbędny w walce o kasę i władzę. Tylko dlaczego politycy, władza państwowa i My obywatele na to pozwalamy?


Anuluj