UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja oglądam wszystko w tv każdą stacje , i wiele rzeczy nie podoba mi się w stacjach państwowych i komercyjnych . Nie podoba się TVP to oglądaj TVN ,Polsat ,cóż za problem . Z drugiej strony ,jak rozumiesz demokrację ,żeby nie było trwamu, r. Maryji ,TVP , czy zaś z drugiej strony, żeby nie było TVN,Polsat ,r .tokfm. Takie uroki demokracji ,ale totalitaryzm ,gdzie idzie jeden przekaz to najgorsza z możliwych opcji ,wtedy nie masz wyboru !
Mamut