A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
I dobrze izolować tą mierzejkę, niech siedzą na tyłku u siebie i dziękują swoim burmistrzom i wójtom za wykluczenie społeczne.
Ok, ale niech ci z Mierzei też nie wyjeżdżają do nas. .. .
Nigdy do mądrych nie należałeś
Ale na wybory q zwa można
Boje się co myśli pesymista
Europejczycy wciąż myślą po kolonialnemu z wyższością. Oj zaboli zaboli z wysoka spadać. To będzie prawdziwa lekcja z życia (śmierci)dla chciwego lewackiego zachodu d..zabolą co niektórych. A propos nie widziałem aby Biedron latał jako wolontariusz.
He, he warszawka i Elbląg bez Krynicy i Stegny przeżyje, Krynica ze Stegna bez turystów nie.
a realista?
Europejczycy wciąż myślą po kolonialnemu z wyższością. Oj zaboli zaboli z wysoka spadać. To będzie prawdziwa lekcja z życia (śmierci)dla "chciwego-lewackiego-zachodu"4literki zabolą co niektórych i to nie od waszych zbocz. .. przyjemności. A propos nie widziałem aby pan-paniBiedron latał jako wolontariusz i nadstawiał 4liter dla innych
gdzie ci nasi kochani pseudoekolodzy i greenpeace drące się CHRONIĆ WIRUSA mój wirus moja sprawa moja pupa mój wirus. GDZIE SĄ? TCHÓRZE POCHOWALI SIĘ W SWOICH CZARNYCH DZIURACH I POWYŁAŻĄ KRZYCZEĆ JAK TO SIĘ SKOŃCZY