UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I dobrze izolować tą mierzejkę, niech siedzą na tyłku u siebie i dziękują swoim burmistrzom i wójtom za wykluczenie społeczne.
I dobrze izolować tą mierzejkę, niech siedzą na tyłku u siebie i dziękują swoim burmistrzom i wójtom za wykluczenie społeczne.