UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gdzie ci nasi kochani pseudoekolodzy i greenpeace drące się CHRONIĆ WIRUSA mój wirus moja sprawa moja pupa mój wirus. GDZIE SĄ? TCHÓRZE POCHOWALI SIĘ W SWOICH CZARNYCH DZIURACH I POWYŁAŻĄ KRZYCZEĆ JAK TO SIĘ SKOŃCZY


Anuluj