A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Proponuje tobie od razu do trumny się położyć idioto
Brawo!!!!!!!!!!!
Ty intelektualna lebiego, proponuje ci się zaszczepić na wszystko możliwe ( szkoda, ze na głupotę jeszcze żadnej nie wymyślili ) i przeprowadzić się do chin
Nad morze i do parku nie wolno , ale w świętana msze to już 50 osób może wejść . Gdzie tu logika ? Do parku też niech wpuszczają po 50 . Parki są duże jest w nich więcej miejsca niż w kościele .
Za okupacji po roku 1939 takich kontroli Niemcy nie przeprowadzali.
Pytam się !gdzie ten wirus tusk ?
Dyletanci znawcy świata i wszechświata czy wy naprawdę nie rozumiecie co się dzieje? Przecież to dla naszego dobra !!! Włosi też lekcowazyli i co !!!??? 800 zgonów dziennie czy naprawdę nie robi to na was wrażenia ludzie ogarnijcie się i przestańcie narzekać
A ten jeden koleś znowu o tych działkach... Idź się lecz na nogi bo ma głowę ma pewno zbyt późno.
Ty, a ja kolegę mam o nazwisku lebiega haha
Xaomi,huawei