173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proponuje tobie od razu do trumny się położyć idioto
Luk skywalker (2020.04.04)
Brawo!!!!!!!!!!!
(2020.04.04)

info

2  
  5
Ty intelektualna lebiego, proponuje ci się zaszczepić na wszystko możliwe ( szkoda, ze na głupotę jeszcze żadnej nie wymyślili ) i przeprowadzić się do chin
Utylizator (2020.04.04)
Nad morze i do parku nie wolno , ale w świętana msze to już 50 osób może wejść . Gdzie tu logika ? Do parku też niech wpuszczają po 50 . Parki są duże jest w nich więcej miejsca niż w kościele .
Zawada (2020.04.04)
Za okupacji po roku 1939 takich kontroli Niemcy nie przeprowadzali.
StefanK (2020.04.04)
Pytam się !gdzie ten wirus tusk ?
NaKwarantannie? (2020.04.04)
Dyletanci znawcy świata i wszechświata czy wy naprawdę nie rozumiecie co się dzieje? Przecież to dla naszego dobra !!! Włosi też lekcowazyli i co !!!??? 800 zgonów dziennie czy naprawdę nie robi to na was wrażenia ludzie ogarnijcie się i przestańcie narzekać
(2020.04.04)
A ten jeden koleś znowu o tych działkach... Idź się lecz na nogi bo ma głowę ma pewno zbyt późno.
StefanK (2020.04.04)

info

15  
  3
Ty, a ja kolegę mam o nazwisku lebiega haha
Pociotka (2020.04.04)
Xaomi,huawei
Echelon (2020.04.04)