UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Europejczycy wciąż myślą po kolonialnemu z wyższością. Oj zaboli zaboli z wysoka spadać. To będzie prawdziwa lekcja z życia (śmierci)dla "chciwego-lewackiego-zachodu"4literki zabolą co niektórych i to nie od waszych zbocz. .. przyjemności. A propos nie widziałem aby pan-paniBiedron latał jako wolontariusz i nadstawiał 4liter dla innych