Wybrany wątek opinii

Niech warszafka zaraza politykow nie nas
(2020.04.04)
Zazdrościsz bo nie mieszkasz w Warszawie? To dobrze. Bo masz czego. Choćby normalnych relacji z ludźmi na ulicy- o czym nie masz zielonego pojęcia.
(2020.04.04)
słoik się odezwał
owo (2020.04.05)
Powrót do komentarzy