UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Belgii odrąbują nogi w kolanach osobom, które nie respektują kwarantanny"- w Polsce powinni łby, tym co głupoty piszą
"Belgii odrąbują nogi w kolanach osobom, które nie respektują kwarantanny"- w Polsce powinni łby, tym co głupoty piszą