A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
przeczytajcie konstytucję ze zrozumieniem
Którą konstytucję, tą POwską, czy tą oryginalną???
@Właściciel antypis - Zobacz uraziłeś tych co biorą 500+bo 7 łapek w górę w tym jedna moja a 9 w duł
@tygrys - A ty siedzisz za naszą kasę w domu taki z ciebie tygrys
Natychmiast znieść wszystkie zakazy i nakazy, stosować tylko i wyłącznie zalecenia i rekomendacje. W tym czasie wybudować nowe polowe szpitale dla chorych i obok nich krematoria - ewentualnie uruchomić to nazistowskie w Sztutowie i Oświęcimiu. W imię wolności i praw konstytucyjnych niech 3/4 Polaków umrze, i po problemie.
Obowiazuje tylko jedna z 2 kwietnia 1997r.
PO ma swoją w zależności od potrzeb !!!
Dobrze że portel ma takiego bardzo przemiłego czytelnika który narobił tyle zdjęć za free
Nie wiem czy wszyscy o tym wiedzą, ale w Belgii policja rekwiruje samochody, motocykle i jednoślady wszystkim, którzy nie stosują się do nowych obowiązków wynikających z narodowej kwarantanny, wyjątkiem są osoby jadące do i z pracy, do szpitala, do apteki lub na zakupy - w najbliższej okolicy.
Będziesz siedział będziesz żył , będziesz łaził będziesz gnił