UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wałkonie i Nieroby to tylko na kwarantannie ,L4,opiekuńcze ,urlopy płatne ,postojowe płatne i inne Cuda Wianki też Płatne ,i tylko daj, daj i jeszcze raz daj ,mało i mało!!! Karwa kawka Kompanie Karną zrobić i do roboty ,rowy czyścić ,mierzeję kopać ,drogi budować ,emerytom i niepełnosprawnym zakupy robić,maseczki szyć , na zakaźnym pracę wykonywać .PigułaOchronyZdrowia
PogonićDoRoboty