UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
173 tysiące osób ukarano dotąd we Włoszech za złamanie przepisów o walce z epidemią - podało w sobotę włoskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.
173 tysiące osób ukarano dotąd we Włoszech za złamanie przepisów o walce z epidemią - podało w sobotę włoskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.