UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
We Włoszech sypią się mandaty za złamanie przepisów o walce z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.Chodzi przede wszystkim o zakaz wychodzenia z domu bez uzasadnionego powodu. Tylko w piątek ukarano 8 tys. Włochów. To się nazywa skuteczność działania tylko w jeden dzień ukarano 8 tys. pustych głów. Prosimy o taką skuteczność w Polsce !!!