UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na fot. wspaniale widać walkę naszych władz z epidemią. Na większości fot. Policjant, żołnierz ani harcerz z teretorium nie posiada nawet najmniejszego zabezpieczenia opórcz własnych starych rękawiczek. Ryzukują własnym zdrowiem i zdrowiem rodzin do których wrócą po służbie. To pokazuje rzeczywisty stan naszego rządu i ich codzienne bzdury o zaangażowaniu i przygotowaniu do epidemii. Ciekawe ilu z kontrolowanych jest nosicielami.