A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pani Urodziwa Miód Malina
Ja mam dwie lewe ręce
Pochwalam, podziwiam i popieram w pełni! I w takim samym stopniu hejtuję te baby co robią te maseczki i sprzedają po 10zl! Wstyd! Ludzie umierają a te na tym interes chcą kręcić.
@F____f - najpierw placzesz ze Pis rozdaje piniondze a teraz ze za darmo maseczek nie masz
I wszystko jasne ,pamiętny 86
@pozdrawiam - Zupełnie jak twoja mamusia
Jak dla Ciebie do 120 klatek/s
@Kobietkaa - Sztuczne rzęsy przykuły moją uwagę w pierwszym momencie
Chińskie radiaktywne biedronki są już w natarciu ,idzie wiosna ,lato,jesień,zima
Tak samo skuteczne jak Ty