45
02.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani Urodziwa Miód Malina
EmerytStanisław (2020.04.02)
Ja mam dwie lewe ręce
Rąsia (2020.04.02)
Pochwalam, podziwiam i popieram w pełni! I w takim samym stopniu hejtuję te baby co robią te maseczki i sprzedają po 10zl! Wstyd! Ludzie umierają a te na tym interes chcą kręcić.
F____f (2020.04.02)
@F____f - najpierw placzesz ze Pis rozdaje piniondze a teraz ze za darmo maseczek nie masz
(2020.04.02)
I wszystko jasne ,pamiętny 86
GrzybNukleinowy (2020.04.02)
@pozdrawiam - Zupełnie jak twoja mamusia
(2020.04.02)
Jak dla Ciebie do 120 klatek/s
ESC Nauczyciel informatyki (2020.04.02)
@Kobietkaa - Sztuczne rzęsy przykuły moją uwagę w pierwszym momencie
(2020.04.02)
Chińskie radiaktywne biedronki są już w natarciu ,idzie wiosna ,lato,jesień,zima
Mao Zeitung (2020.04.02)
Tak samo skuteczne jak Ty
PrzyczynaSkutek (2020.04.02)