Wybrany wątek opinii
A tak z innej beczki, ta Pani ze zdjęcia jest ładna :)
Do moderacji
Odpowiedz
29
4
Też pierwsze co mi przykuło uwagę to to że bardzo ładna kobieta.
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
@pozdrawiam - taaa popadał deszczyk i złapała dreszczyk.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pani Urodziwa Miód Malina
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@pozdrawiam - Zupełnie jak twoja mamusia
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Kobietkaa - Sztuczne rzęsy przykuły moją uwagę w pierwszym momencie
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Kobietkaa - Trudno, co robić.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0