Wybrany wątek opinii

A tak z innej beczki, ta Pani ze zdjęcia jest ładna :)
pozdrawiam (2020.04.02)
Też pierwsze co mi przykuło uwagę to to że bardzo ładna kobieta.
Kobietkaa (2020.04.02)
@pozdrawiam - taaa popadał deszczyk i złapała dreszczyk.
(2020.04.02)
Pani Urodziwa Miód Malina
EmerytStanisław (2020.04.02)
@pozdrawiam - Zupełnie jak twoja mamusia
(2020.04.02)
@Kobietkaa - Sztuczne rzęsy przykuły moją uwagę w pierwszym momencie
(2020.04.02)
@Kobietkaa - Trudno, co robić.
Miś . (2020.04.03)
Powrót do komentarzy