45
02.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kto ma maszynę niech szyję!!!
(2020.04.02)

info

3  
  1
Bojkot Chinskich towarów!!!!
(2020.04.02)
Brawo
(2020.04.02)

info

5  
  1
Jakby nie rozdawał ich bez sensu to by np na maseczki dla szpitali miał.
F____f (2020.04.02)
Pani Krysia wymiata
(2020.04.02)

info

3  
  1
Aha, i ja sama swojej rodzinie szyję maseczki;p nikogo nie proszę by mi dał za darmo cokolwiek;p czytaj że zrozumieniem (?!?).
F____f (2020.04.02)
Jak takie panie szyją maseczki muszą być skuteczne;)
Mops (2020.04.02)

info

3  
  1
Trzeba było nie wynosić ze szpitali pracownicy, to byście wszystko mieli .
Doktor Quinn (2020.04.02)

info

8  
  2
Szycie maseczek to teraz bardzo chwytliwy temat, o tym w tv, radio i na portalach. Szyją panie, babcie i mężczyźni. Ja też szyję i oddaje kilkadziesiąt sztuk dziennie. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. To co się robi od serca nie wymaga aplauzu. Szkoda, że mamy takie czasy, kiedy normalne działania wywołują nienormalną reakcję,
(2020.04.02)
@ESC Nauczyciel informatyki - Wiesz gościu o czym piszesz?
(2020.04.02)