A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kto ma maszynę niech szyję!!!
Bojkot Chinskich towarów!!!!
Brawo
Jakby nie rozdawał ich bez sensu to by np na maseczki dla szpitali miał.
Pani Krysia wymiata
Aha, i ja sama swojej rodzinie szyję maseczki;p nikogo nie proszę by mi dał za darmo cokolwiek;p czytaj że zrozumieniem (?!?).
Jak takie panie szyją maseczki muszą być skuteczne;)
Trzeba było nie wynosić ze szpitali pracownicy, to byście wszystko mieli .
Szycie maseczek to teraz bardzo chwytliwy temat, o tym w tv, radio i na portalach. Szyją panie, babcie i mężczyźni. Ja też szyję i oddaje kilkadziesiąt sztuk dziennie. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. To co się robi od serca nie wymaga aplauzu. Szkoda, że mamy takie czasy, kiedy normalne działania wywołują nienormalną reakcję,
@ESC Nauczyciel informatyki - Wiesz gościu o czym piszesz?