Wybrany wątek opinii

Pochwalam, podziwiam i popieram w pełni! I w takim samym stopniu hejtuję te baby co robią te maseczki i sprzedają po 10zl! Wstyd! Ludzie umierają a te na tym interes chcą kręcić.
F____f (2020.04.02)
@F____f - najpierw placzesz ze Pis rozdaje piniondze a teraz ze za darmo maseczek nie masz
(2020.04.02)
Powrót do komentarzy