Wybrany wątek opinii
Pochwalam, podziwiam i popieram w pełni! I w takim samym stopniu hejtuję te baby co robią te maseczki i sprzedają po 10zl! Wstyd! Ludzie umierają a te na tym interes chcą kręcić.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@F____f - najpierw placzesz ze Pis rozdaje piniondze a teraz ze za darmo maseczek nie masz
Do moderacji
Odpowiedz
0
2