UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pochwalam, podziwiam i popieram w pełni! I w takim samym stopniu hejtuję te baby co robią te maseczki i sprzedają po 10zl! Wstyd! Ludzie umierają a te na tym interes chcą kręcić.
F____f
Pochwalam, podziwiam i popieram w pełni! I w takim samym stopniu hejtuję te baby co robią te maseczki i sprzedają po 10zl! Wstyd! Ludzie umierają a te na tym interes chcą kręcić.
F____f