UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pochwalam, podziwiam i popieram w pełni! I w takim samym stopniu hejtuję te baby co robią te maseczki i sprzedają po 10zl! Wstyd! Ludzie umierają a te na tym interes chcą kręcić.

F____f

Anuluj