Wybrany wątek opinii
Brawo Polacy!!!!! Nie chcemy chińskiego badziewia!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Chińskie radiaktywne biedronki są już w natarciu ,idzie wiosna ,lato,jesień,zima
Do moderacji
Odpowiedz
1
1