UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witajcie kibice OE, napiszę krótko. Drogi Pawle jak trwoga to do kibiców. Módl się drogi Prezesie żeby kibice pomogli. Pozdrawiam wszystkich Olimpijczyków.

kibic8

Anuluj