UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witajcie kibice OE, napiszę krótko. Drogi Pawle jak trwoga to do kibiców. Módl się drogi Prezesie żeby kibice pomogli. Pozdrawiam wszystkich Olimpijczyków.
kibic8
Witajcie kibice OE, napiszę krótko. Drogi Pawle jak trwoga to do kibiców. Módl się drogi Prezesie żeby kibice pomogli. Pozdrawiam wszystkich Olimpijczyków.
kibic8