UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie prezesie piłkarze nie odejdą bo i dokąd. Nie tylko Olimpia ale i pozostałe kluby / nie tylko piłkarskie / stracą głównych sponsorów. Tak więc po epidemii będzie liga typowo amatorska no i granie rekreacyjne.

kopacz