UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tnij kontrakty najpierw, a potem wyciągaj ręce po kasę od kibiców. A miasto na jaki sport ma przeznaczać kasę? Przecież nie gracie. Będą ważniejsze rzeczy, na które będzie potrzebna kasa z miasta. Trzeba ciąć wydatki na kluby zawodowe, gdzie pracownikami są zawodnicy spoza Elbląga. Już lepiej żeby miasto pomagało firmom, bo w nich pracują elblazanie! Tu tak samo, kasa dla chlopakow z Elbląga musi się znaleźć. I piłkarek że Startu, ale z Elbląga! I Wójcik Meble, ale dla zawodników z Elbląga.
Hertuy