UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz to mówisz, "klub dla wszystkich elblążan". A co było ja żeś prezesurę obejmował, odsunąłeś wszystkich którzy bezinteresownie pomagali Olimpii, posądzając ich o rzeczy które nigdy nie miały miejsca. Tak, jak minie wirus to wróci twoja znana buta, może to i racja że czas twojego panowania w klubie, którego nie znasz historii i z którym nigdy nie byłeś dobrze kojarzony powoli się kończy Pawle.