24
24.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Już kiedyś pisałem i podtrzmuję zdanie, ze jak popełniać przestepstwa, to tylko w Elblągu. Sądy w naszym mieście, to jakieś kabarety są. Zamiast karać, to głaszczą przestępców.
mm263 (2020.03.25)

info

4  
  1
@mkt - Przecież ta kara po znajomości lekarskiej. ..
(2020.03.25)
Czy jest możliwe opublikowanie uzasadnienia wyroku, nawet oszczędzając nazwisko autora? Mielibyśmy szanse poznać zawiłości ludzkiego umysłu. Czy ktoś z prawników mógłby podać rozstrzygnięcia norweskie lub szwajcarskie w podobnej sprawie?
(2020.03.25)

info

1  
  1
Uważam, ze należy takiemu kierowcy zabrać na stałę prawo jazdy i nałożyc karępieniężną conajmniej w kwocie 30 tysięcy złotych.
(2020.03.25)

info

0  
  0
@sekonda - Moje doświadczenie pokazuej, że zdecydowanie bardziej agresywnymi kierowcami sa mężczyźni.
(2020.03.25)
Damulki teraz czasami są bardziej agresywne jak mężczyźni ! Kiepskie doświadczenia masz !
(2020.03.25)
A ta pani jest lekarzem?
(2020.03.25)
Bardzo łagodny wyrok. Zbyt łagodny. Za spowodowanie takiego zagrożenia kara powinna być drakońska.
Wera (2020.03.26)

info

0  
  0
Bardzo łagodny wyrok. Zbyt łagodny. Za spowodowanie takiego zagrożenia kara powinna być drakońska.
Wera (2020.03.26)

info

0  
  0
Czy to ta słynna "kierownica", która po zdarzeniu powiedziała policjantom, że "przecież kobietom należy się pierwszeństwo", czy jakoś tak podobnie ?
....... (2020.03.26)

info

0  
  1