A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Już kiedyś pisałem i podtrzmuję zdanie, ze jak popełniać przestepstwa, to tylko w Elblągu. Sądy w naszym mieście, to jakieś kabarety są. Zamiast karać, to głaszczą przestępców.
@mkt - Przecież ta kara po znajomości lekarskiej. ..
Czy jest możliwe opublikowanie uzasadnienia wyroku, nawet oszczędzając nazwisko autora? Mielibyśmy szanse poznać zawiłości ludzkiego umysłu. Czy ktoś z prawników mógłby podać rozstrzygnięcia norweskie lub szwajcarskie w podobnej sprawie?
Uważam, ze należy takiemu kierowcy zabrać na stałę prawo jazdy i nałożyc karępieniężną conajmniej w kwocie 30 tysięcy złotych.
@sekonda - Moje doświadczenie pokazuej, że zdecydowanie bardziej agresywnymi kierowcami sa mężczyźni.
Damulki teraz czasami są bardziej agresywne jak mężczyźni ! Kiepskie doświadczenia masz !
A ta pani jest lekarzem?
Bardzo łagodny wyrok. Zbyt łagodny. Za spowodowanie takiego zagrożenia kara powinna być drakońska.
Bardzo łagodny wyrok. Zbyt łagodny. Za spowodowanie takiego zagrożenia kara powinna być drakońska.
Czy to ta słynna "kierownica", która po zdarzeniu powiedziała policjantom, że "przecież kobietom należy się pierwszeństwo", czy jakoś tak podobnie ?