UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to ta słynna "kierownica", która po zdarzeniu powiedziała policjantom, że "przecież kobietom należy się pierwszeństwo", czy jakoś tak podobnie ?

.......

Anuluj