UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już kiedyś pisałem i podtrzmuję zdanie, ze jak popełniać przestepstwa, to tylko w Elblągu. Sądy w naszym mieście, to jakieś kabarety są. Zamiast karać, to głaszczą przestępców.
mm263
Już kiedyś pisałem i podtrzmuję zdanie, ze jak popełniać przestepstwa, to tylko w Elblągu. Sądy w naszym mieście, to jakieś kabarety są. Zamiast karać, to głaszczą przestępców.
mm263