UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już kiedyś pisałem i podtrzmuję zdanie, ze jak popełniać przestepstwa, to tylko w Elblągu. Sądy w naszym mieście, to jakieś kabarety są. Zamiast karać, to głaszczą przestępców.

mm263

Anuluj