Wybrany wątek opinii
Moim zdaniem kara jest zbyt łagodna, przekroczenie podwójnej ciągłej świadczy o braku poszanowania dla prawa i spowodowanie zagrożenia dla wielu niewinnych ludzi. do tych kar zasądzonych przez sąd dołożyłabym obowiązkowo badania psychologiczne żeby sprawdzić czy ta pani może być kierowcą i powtórny egzamin na prawo jazdy bo ewidentnie nie zna przepisów prawa drogowego albo co gorsze, zna ale je lekceważy. ..
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
@mkt - Przecież ta kara po znajomości lekarskiej. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
A ta pani jest lekarzem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0