Wybrany wątek opinii
Baba za kierą i wszystko jasne :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@sekonda - Moje doświadczenie pokazuej, że zdecydowanie bardziej agresywnymi kierowcami sa mężczyźni.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Damulki teraz czasami są bardziej agresywne jak mężczyźni ! Kiepskie doświadczenia masz !
Do moderacji
Odpowiedz
1
1