UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może warto odwołac wroblewskiego i jego klike? czy wy nie widzicie ze ten czlowiek nie ma zadnego pomyslu na to miasto i jest w ratuszu tylko dla stolka? szkoda tego miasta i jego mieszkancow.

opus

Anuluj