UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może warto odwołac wroblewskiego i jego klike? czy wy nie widzicie ze ten czlowiek nie ma zadnego pomyslu na to miasto i jest w ratuszu tylko dla stolka? szkoda tego miasta i jego mieszkancow.
opus
Może warto odwołac wroblewskiego i jego klike? czy wy nie widzicie ze ten czlowiek nie ma zadnego pomyslu na to miasto i jest w ratuszu tylko dla stolka? szkoda tego miasta i jego mieszkancow.
opus