24
21.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To podaj nr to Ci mmsa prześlę z srajtaśmą
Buhahaha (2020.03.21)
Ta smerfne koronaparty
Lol (2020.03.21)
@Trzeźwo myślący - Czas nie stoi w miejscu - nic nie jest pewne, nawet opinie się zmieniają i to niezależnie od epidemi, pandemii czy innych sytuacji kryzysowych. Tak po prostu - w życiu. Proszę nikogo już więcej nie oceniać - niech Pan przeczyta swój tekst za kilka dni i wtedy samego siebie oceni. Proszę Pana, mimo wszystko, o stosowanie się do zaleceń. Dużo spokoju i rozwagi
(2020.03.21)
Proszę czytać dokładnie Wioska Smerfow zaprasza jak już minie okres zagrożenia i wszystko wróci do normy.Tu apel czytajmy ze zrozumnieniem
W.O.R.Z (2020.03.21)
@Trzeźwo myślący - Nie wiem dlaczego się tak podpisałeś, bo z trzeźwym myśleniem masz 0 wspólnego. Nie boję się o siebie i nie zes. .łem się z zakupem ilości papieru. Zwyczajnie ograniczam sobie i rodzinie jakiekolwiek wyjścia z domu, żeby PRZERWAĆ ŁAŃCUCH. To jest trzeźwe myślenie, a nie twoje. Twoje to ignorancja rodem z cebulandi. I jak mi wyskoczysz, że na grypę umiera więcej, to wbij sobie do łba, że na grypę mamy już szczepionki i wiemy jak leczyć, a tu mamy do czynienia z czymś nowym, co na chwilę obecną można powstrzymać JEDYNIE przerwaniem łańcucha zarażeń. Imbecylu.
(2020.03.21)
To się podetrzyj w kiblu tabletem.
(2020.03.21)
on woli ręką, bo nagle od paru dni zaczął je myc
(2020.03.21)
bardzo cenny artykuł bo trzeba ukazywać piękno kraju, ludzie wtedy zamiast się tłuc po Tajlandiach, Malediwach i Dubajach pojadą na wakacje do Zalesia oglądać smerfetną wioskę,bardzo ładnie
Ljgaw (2020.03.21)

info

8  
  0
@Struś - wzioł i uarł
(2020.03.21)
umarł
(2020.03.21)