A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To podaj nr to Ci mmsa prześlę z srajtaśmą
Ta smerfne koronaparty
@Trzeźwo myślący - Czas nie stoi w miejscu - nic nie jest pewne, nawet opinie się zmieniają i to niezależnie od epidemi, pandemii czy innych sytuacji kryzysowych. Tak po prostu - w życiu. Proszę nikogo już więcej nie oceniać - niech Pan przeczyta swój tekst za kilka dni i wtedy samego siebie oceni. Proszę Pana, mimo wszystko, o stosowanie się do zaleceń.
Dużo spokoju i rozwagi
Proszę czytać dokładnie Wioska Smerfow zaprasza jak już minie okres zagrożenia i wszystko wróci do normy.Tu apel czytajmy ze zrozumnieniem
@Trzeźwo myślący - Nie wiem dlaczego się tak podpisałeś, bo z trzeźwym myśleniem masz 0 wspólnego. Nie boję się o siebie i nie zes. .łem się z zakupem ilości papieru. Zwyczajnie ograniczam sobie i rodzinie jakiekolwiek wyjścia z domu, żeby PRZERWAĆ ŁAŃCUCH. To jest trzeźwe myślenie, a nie twoje. Twoje to ignorancja rodem z cebulandi. I jak mi wyskoczysz, że na grypę umiera więcej, to wbij sobie do łba, że na grypę mamy już szczepionki i wiemy jak leczyć, a tu mamy do czynienia z czymś nowym, co na chwilę obecną można powstrzymać JEDYNIE przerwaniem łańcucha zarażeń. Imbecylu.
To się podetrzyj w kiblu tabletem.
on woli ręką, bo nagle od paru dni zaczął je myc
bardzo cenny artykuł bo trzeba ukazywać piękno kraju, ludzie wtedy zamiast się tłuc po Tajlandiach, Malediwach i Dubajach pojadą na wakacje do Zalesia oglądać smerfetną wioskę,bardzo ładnie
@Struś - wzioł i uarł
umarł