Wybrany wątek opinii

ja mam tablet zamiast srajtaśmy
(2020.03.21)
To podaj nr to Ci mmsa prześlę z srajtaśmą
Buhahaha (2020.03.21)
To się podetrzyj w kiblu tabletem.
(2020.03.21)
Powrót do komentarzy