A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Celowo wjechała na to skrzyżowanie aby nie ustąpić? Desperatka ?"- Człowieku, a jak inaczej??? Dobra widoczność, auta widać z daleka itd. Za czym coś napiszesz to trochę rusz szare komórki !!!
Baby masz w nosie burasie!!!!!
DEB. ilne wpisy DEB. ili w DEB. ilnym portalu !!!!!
@Sherlock - Tam nikt nie jeździ z dozwoloną prędkością!!
@Kolpk - teletombola!!
Bardzo dobrze! Wystarczająco dużo jest na świecie ponuraków!
@997 - "DEB. ilne wpisy DEB. ili w DEB. ilnym portalu !!!!!"- No właśnie. Możesz już przestać.
Chyba Ty!
Naprawdę nie widziałam jeszcze tak niskiego poziomu. Wiesz, że istnieją kobiety, które się nie malują?
Ta kur.a i co jeszcze XDDD kocham ludzi, którzy coś przeczytają i myślą, że wiedzą najlepiej co się stało