UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Celowo wjechała na to skrzyżowanie aby nie ustąpić? Desperatka ?"- Człowieku, a jak inaczej??? Dobra widoczność, auta widać z daleka itd. Za czym coś napiszesz to trochę rusz szare komórki !!!


Anuluj