UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Celowo wjechała na to skrzyżowanie aby nie ustąpić? Desperatka ?"- Człowieku, a jak inaczej??? Dobra widoczność, auta widać z daleka itd. Za czym coś napiszesz to trochę rusz szare komórki !!!
"Celowo wjechała na to skrzyżowanie aby nie ustąpić? Desperatka ?"- Człowieku, a jak inaczej??? Dobra widoczność, auta widać z daleka itd. Za czym coś napiszesz to trochę rusz szare komórki !!!