A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z tobą mógłby pogadać psycholog
Tak z ciekawości, skąd wiesz czy była blondynką? Wypadki chodzą po ludziach, nie ten to inny.
Zabrać Panu z Mercedesa? Tak zgodzę się
Skąd wiadomo czy samochód był ojca? Może kierującą już dawno się wyprowadziła? Albo nie ma rodziców
W przypadku kolizji, należy pamiętać, iż osobie poszkodowanej w tym również pasażerom, którzy doznali urazu, należy się odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Polecam kancelarię odszkodowawczą automobile expert. Korzystałam z ich porad kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona z przebiegu likwidacji szkody oraz kwoty uzyskanego odszkodowania. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
*Baby masz w nosie burasie!!!!!* To prawda, bo mam, właśnie jedną w tej chwili wyciągnąłem!
Proszę poszkodowaną pasażerkę lub jej rodzinę o kontakt. Mój e-mail: monika1203el@popk. pl
Proszę nie poprawiać. To co jest tutaj napisane zgodne jest z uchwałą rady miasta Elbląga. Powinno się napisać Al. Odrodzenia, nawet w środku zdania.
Jak zmieścić w PIT adres: Ul. Ofiar Sprawy Elbląskiej ?
Tobie ktoś powinien wpie.dol spuścić, żeby taki idiota po internecie nie krążył :)