62
11.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z tobą mógłby pogadać psycholog
Siixie (2020.03.12)
Tak z ciekawości, skąd wiesz czy była blondynką? Wypadki chodzą po ludziach, nie ten to inny.
Gosc (2020.03.12)
Zabrać Panu z Mercedesa? Tak zgodzę się
Isownwbh (2020.03.12)
Skąd wiadomo czy samochód był ojca? Może kierującą już dawno się wyprowadziła? Albo nie ma rodziców
Siixie (2020.03.12)
W przypadku kolizji, należy pamiętać, iż osobie poszkodowanej w tym również pasażerom, którzy doznali urazu, należy się odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Polecam kancelarię odszkodowawczą automobile expert. Korzystałam z ich porad kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona z przebiegu likwidacji szkody oraz kwoty uzyskanego odszkodowania. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Jola60 (2020.03.12)

info

0  
  0
*Baby masz w nosie burasie!!!!!* To prawda, bo mam, właśnie jedną w tej chwili wyciągnąłem!
(2020.03.12)

info

0  
  1
Proszę poszkodowaną pasażerkę lub jej rodzinę o kontakt. Mój e-mail: monika1203el@popk. pl
MonikaSkowrońska (2020.03.12)

info

0  
  1
Proszę nie poprawiać. To co jest tutaj napisane zgodne jest z uchwałą rady miasta Elbląga. Powinno się napisać Al. Odrodzenia, nawet w środku zdania.
gru (2020.03.12)

info

0  
  0
Jak zmieścić w PIT adres: Ul. Ofiar Sprawy Elbląskiej ?
(2020.03.12)

info

0  
  0
Tobie ktoś powinien wpie.dol spuścić, żeby taki idiota po internecie nie krążył :)
Ocidjs (2020.03.12)