Wybrany wątek opinii

Obstawiam rozmowę przez telefon komórkowy. .
(2020.03.11)
albo smsik
(2020.03.12)
Ta kur.a i co jeszcze XDDD kocham ludzi, którzy coś przeczytają i myślą, że wiedzą najlepiej co się stało
Isownwbh (2020.03.12)
Powrót do komentarzy