Wybrany wątek opinii
Obstawiam rozmowę przez telefon komórkowy. .
Do moderacji
Odpowiedz
33
11
albo smsik
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Ta kur.a i co jeszcze XDDD kocham ludzi, którzy coś przeczytają i myślą, że wiedzą najlepiej co się stało
Do moderacji
Odpowiedz
0
0