UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A od kiedy figuranci pracuja? Tak sa zajeci , ze jedynie figuruja na listach plac. Cale szczescie, ze ledwie wystarcza im czasu na podjecie tych marnych groszy , ktore w ogole , ale to absolutnie nie odzwierciedlaja I ich trudu oraz ciezkiej mozolnej , wyczerpujacej pracy.

Ja to wiem

Anuluj