UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A od kiedy figuranci pracuja? Tak sa zajeci , ze jedynie figuruja na listach plac. Cale szczescie, ze ledwie wystarcza im czasu na podjecie tych marnych groszy , ktore w ogole , ale to absolutnie nie odzwierciedlaja I ich trudu oraz ciezkiej mozolnej , wyczerpujacej pracy.
Ja to wiem