UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wez sie.bujaj lamusie jak.cie nie stać na.kiełbache i dobre piwko to trudno..na Legii.błażnie też.nic nie.kupujesz...pewno ledwo co.uskrobiesz na bilet i na setke wodki w kiermanke wypitą w.toi toiu...hhehe błazen

sasuad

Anuluj