UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cebula mi pasuje , bo kielbasa bez cebuli to jak Olimpia bez ksiedza, albo jak ksiadz bez sukienki I gdzie wtedy Rumcajs wsadzi leb?


Anuluj