UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cebula mi pasuje , bo kielbasa bez cebuli to jak Olimpia bez ksiedza, albo jak ksiadz bez sukienki I gdzie wtedy Rumcajs wsadzi leb?
Cebula mi pasuje , bo kielbasa bez cebuli to jak Olimpia bez ksiedza, albo jak ksiadz bez sukienki I gdzie wtedy Rumcajs wsadzi leb?