UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Sebo - g. .. no prawda!!! Wiesz, że na Giekse zapłacisz za karnet 46 pln lub 25 ulgowy (i to do 19 roku życia oraz 65+)? Pod blaszakiem, tak jak u nas, tylko że gruby żąda 120pln. U naszych zgodowiczów z Zagłębia płacisz podobnie i to za 1 ligę, gdzie Zagłębie o coś walczy w dodatku. Dlatego nie pieprzcie o wszędzie drożejących biletach i karnetach.