UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan redaktor nie może się zdecydować czy nadać tytuł: PANY, czy nie bierzemy jeńców. Ja rozumiem emocje ale to był pierwszy mecz od dawien dawna co Olimpia dobrze zagrała. Poczekajmy na kolejne


Anuluj