UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan redaktor nie może się zdecydować czy nadać tytuł: PANY, czy nie bierzemy jeńców. Ja rozumiem emocje ale to był pierwszy mecz od dawien dawna co Olimpia dobrze zagrała. Poczekajmy na kolejne
Pan redaktor nie może się zdecydować czy nadać tytuł: PANY, czy nie bierzemy jeńców. Ja rozumiem emocje ale to był pierwszy mecz od dawien dawna co Olimpia dobrze zagrała. Poczekajmy na kolejne