Wybrany wątek opinii
Nikt Cię nie prosił żebyś walczył o podwyżkę dla mnie:)
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
To idź do Dyrektora i z niej zrezygnuj! To jedyne UCZCIWE wyjście z TWOJEJ strony ! Pozdrawiam nieprzyzwoitych lamistrajkow !
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
A Ty z boku bo tak lepiej! Wstyd, jesteś nie tylko lamistrajkiem ale też nieprzyzwoitym! JESTEŚ GO..EM dla mnie i pewnie dla wielu innych honorowych i przyzwoitych ludzi !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0