Wybrany wątek opinii

Nikt Cię nie prosił żebyś walczył o podwyżkę dla mnie:)
Banking (2020.03.05)
To idź do Dyrektora i z niej zrezygnuj! To jedyne UCZCIWE wyjście z TWOJEJ strony ! Pozdrawiam nieprzyzwoitych lamistrajkow !
Przyzwoity (2020.03.06)
A Ty z boku bo tak lepiej! Wstyd, jesteś nie tylko lamistrajkiem ale też nieprzyzwoitym! JESTEŚ GO..EM dla mnie i pewnie dla wielu innych honorowych i przyzwoitych ludzi !!!!
Mieszczka (2020.03.06)
Powrót do komentarzy