UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Ty z boku bo tak lepiej! Wstyd, jesteś nie tylko lamistrajkiem ale też nieprzyzwoitym! JESTEŚ GO..EM dla mnie i pewnie dla wielu innych honorowych i przyzwoitych ludzi !!!!
Mieszczka
A Ty z boku bo tak lepiej! Wstyd, jesteś nie tylko lamistrajkiem ale też nieprzyzwoitym! JESTEŚ GO..EM dla mnie i pewnie dla wielu innych honorowych i przyzwoitych ludzi !!!!
Mieszczka