UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To idź do Dyrektora i z niej zrezygnuj! To jedyne UCZCIWE wyjście z TWOJEJ strony ! Pozdrawiam nieprzyzwoitych lamistrajkow !

Przyzwoity

Anuluj