UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To idź do Dyrektora i z niej zrezygnuj! To jedyne UCZCIWE wyjście z TWOJEJ strony ! Pozdrawiam nieprzyzwoitych lamistrajkow !
Przyzwoity
To idź do Dyrektora i z niej zrezygnuj! To jedyne UCZCIWE wyjście z TWOJEJ strony ! Pozdrawiam nieprzyzwoitych lamistrajkow !
Przyzwoity