UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No jest przykładem, bo tam się wszytko rozwija i buduje, tramwaje, nowa ciepłownia, nowe dworce, plaża miejska, Kortowiada, Olsztyn Green Festiwal, wielkie gmachy UWM, Szpital Uniwersytecki, autobusy nówki, Basen o wymiarach olimpijskich, klinika Budzik, ośrodki PAN, teraz będzie remont Uranii, kolej miejska się tam buduje- co najmniej 3 dodatkowe przystanki kolejowe w mieście obok 2 dworców i przystanku Gutkowo, a u nas sprzedali Elbląg Zdrój. Remontują linie kolejowe z Olsztyna na Mazury, w Gutkowie, z Olsztyna do Braniewa, do Działdowa, do Dobrego Miasta i inne, Obwodnicę pobudowali, wielkie galerie handlowe dzisiaj Elbląg jest daleko w tyle za Olsztynem. A u nas to gadają jakieś bzdury, że na liniach kolejowych robić ścieżki rowerowe i jeszcze są tacy co popierają takie bzdurne pomysły.