UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i tak się Olsztyn rozwija, bo mają tam ludzi, co potrafią zadbać o rozwój miasta, ściągają inwestorów, budują w oparciu o partnerstwo publiczno- prywatne dokonują inwestycji, które potem przynoszą dodatkowe dochody do budżetu miasta.