UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Bartoszz - Jak nauczyciel prowadziłby tramwaj to też by miał odpowiedzialność, nie zmienia to jednak faktu, że nauczyciel zastąpił by spokojnie tramwajarza ale tramwajarz nauczyciela w żadnym wypadku. , zgadzam się z pierwszym wpisem, z drugi wpis to intelekt i rozumowanie na swoim poziomie, co widać po wypowiedzi.
J-23 .